reklama

Samsung – Galaxy Note 4 lehce neohnete #bendgate

Samsung – Galaxy Note 4 lehce neohnete [#bendgate]
2014-10-04T09:06:27+02:00
• 3. 10. 2014

Aféra Bendgate, o které se hovořilo v posledních týdnech, nenabírá konce. Na internetu koluje již dost příspěvků, které testují odolnost chytrých telefonů proti ohnutí. Díky tomu, že se tato aféra negativně projevila zejména na straně Applu, dalo se čekat, že se brzy ozve i Samsung. Korejský gigant vydal na internet video, kde je ukázáno, jak je testován proti ohnutí jeho Galaxy Note 4.

Video má samozřejmě znázornit zejména to, že je Galaxy Note 4 mnohem pevnější než iPhone 6 Plus. Všimnout si můžeme hned dvojice testů. První je velice podobný testům v různých redakcích. Prostředek zařízení je zatížen silou cca 25 kg. Všimnout si můžeme, že se chytrý telefon prohne, po uvolnění se však vrátí do tvaru, které má zařízení mít.

Galaxy-Note-4-Bend-Test_7

Druhý test simuluje situaci, kdy si na telefon někdo sedne. Jedná se o sílu 100 kg a samozřejmě, že se zařízení nic nestane. Síla Note 4 spočívá především v použitých materiálech. Ty se sice lehce prohnou, ale vrátí se zpět do původního tvaru.

Galaxy Note 4 ještě oficiálně není v prodeji. Samsung se však snaží využít situace a přesvědčit zákazníky, aby dali přednost právě jeho výrobku.

 

Zdroje: engadget.com, global.samsungtomorrow.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim