reklama

Nenechte se při práci rušit a buďte opravdu „offline“

Nenechte se při práci rušit a buďte opravdu „offline“
2014-10-21T09:15:21+02:00
• 21. 10. 2014

S chytrými zařízeními trávíme čím dál více času, což různě ovlivňuje naši schopnost soustředit se. Často se stává, že pracujete, najednou zazvoní telefon a vy jste okamžitě ze svého soustředění vyrušeni. Pro takovéto situace je zde aplikace, která vás udělá doopravdy „offline“.

unnamed_result

S aplikací v originálním názvu ( OFFTIME ) – Life Unplugged již nebudete mít problém v klidu pracovat. Offtime vám pomůže lépe plánovat váš čas a hlavně dokáže omezit všechny notifikace v zařízení. Aplikace umožňuje nastavení pro různé situace, kdy nechcete být rušení a máte navíc možnost tato nastavení různě kombinovat. Skvělou funkcí je rozhodně výběr lidí, kteří vás budou moci kontaktovat i přesto, že budete mít zařízení v režimu nerušit, to se hodí v případě, že očekáváte nějaký hovor, který nesmíte zmeškat, ale chcete zůstat nerušení ostatními. Offtime obsahuje i funkci, díky které můžete sledovat, kolik času jste strávili v aplikacích, a taktéž, jak dlouho jste celkově zařízení aktivně používali.

 unnamed (1)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result

logo-app ( OFFTIME ) - Life Unplugged. OFFTIME Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat