reklama

iOS 8.1 – údajně vyjde již za necelé tři týdny

iOS 8.1 – údajně vyjde již za necelé tři týdny
2014-10-04T13:00:35+02:00
• 4. 10. 2014

Nedávno jsme vás informovali o vydání první betaverze iOS 8.1. V přípravě jsou údajně také verze 8.2 a 8.3. A že Apple opravdu nelení, dokazují poslední informace, podle kterých je vydání finální verze iOS 8.1 téměř za rohem. K vypuštění této verze pro veřejnost má totiž dojít již 20. října. A jaké budou hlavní novinky?

ios-8-1-logo

Především se dočkáme zprovoznění služby Apple Pay. Ta byla představena spolu s novými iPhony 6, které jsou již v některých zemích v prodeji a jejich integrované NFC je jim zatím nanic. Proto Apple také takto urychlil vývoj následující verze. Z posledních let jsme totiž byli zvyklí na vydávání verze x.1 až po novém roce. Dalšími novinky v 8.1 budou již spíše jen drobnosti. Opraveno má být také spoustu chyb v dosavadní verzi 8.0.

Apple-Pay-mobile-payment

Datum vydání, jak jsem již zmiňoval, je pravděpodobně stanoveno na 20. října. To je přesně den před možným konání keynote, na které by měly být představeny nové iPady a možná ještě další novinky. Uvidíme, zda je toto datum pravdivé. Každopádně vydání aktualizace pro iOS a taktéž nových iPadů je již za dveřmi.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit