reklama

5 aplikací ze storu – pomocníčci pro Android

5 aplikací ze storu – pomocníčci pro Android
2014-11-02T15:18:00+02:00
• 29. 10. 2014
3

Je tu další středa s další díl pravidelného seriálu 5 aplikací ze storu. Po třech týdnech opět zavítáme na platformu Android.

best-android-apps Play-Store-5_0

FlashFox Pro – Flash Browser

Oficiální podpora pro Flash Player na Androidu již skončila, ale díky této aplikaci nemusíte věšet hlavu. FlashFox Pro je prohlížeč, se kterým si Flash stránky bez problémů zobrazíte. Mimo to se jedná o klasický prohlížeč inspirovaný FireFoxem, který slibuje rychlost a bezpečnost.

2 1

logo-app FlashFox Pro - Flash Browser Mobius Networks 2,99 US$ ANDROID

Barometer

Tuto aplikaci jsem nedávno hledal, když jsem zjistil, že testovaná Xperie Z3 Compact disponuje barometrem. Ten je standardně prý využíván k rychlejšímu určení vaší polohy. Díky aplikaci Barometr si však můžete zobrazit aktuální tlak ve vašem okolí. Příliš užitku z toho asi mít nebudete, ale můžete si třeba předpovídat počasí. Většinou je tlak udáván v hPa, jednotky lze ale v nastavení změnit. Pokud má váš smartphone také barometr, doporučuji alespoň vyzkoušet.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Barometer farproc Zdarma ANDROID

Cloud SMS

Jednoduchý způsob, jak dostat vaše SMS zprávy i na tablet. Tedy pokud máte obě zařízení se systémem Android. Zprávy můžete nejen číst, ale dokonce z tabletu i posílat. Autor aplikace se snažil udělat design co nejvíce podobný výchozí aplikaci pro SMS na Androidu. Sdílení SMS zprávy mezi zařízeními probíhá přes internetové servery.

unnamed (7)_result unnamed (8)_result

logo-app Cloud SMS - Easy Tablet SMS! Wess Bechard 0,85 US$ ANDROID

Beer?!

Velmi jednoduchá aplikace podobná svým principem Yo. Jediná její funkce je totiž zaslání vašemu kamarádovi zprávu Beer?!, tedy jestli půjde na pivo. Pochválit musím povedený design, kdy celé prostředí vypadá jako natočený půl litr piva s pěnou. Beer?! tak nabízí jednoduchý způsob, jak jít s někým na pivo a je zdarma.

beer beer2

logo-app Beer?! REC Zdarma ANDROID

Bakaláři – žákovská knížka

Ideální aplikace pro studenty na středních školách. Právě tam se totiž ve většině případech dnes používá systém Bakaláři pro zapisování známek a absence. Důležité je zmínit, že se jedná o oficiální aplikaci. Celkem nabídne prakticky to samé co web. Zobrazit si lze váš rozvrh, úkoly, známky, plán akcí, suplování, pololetní známky a předměty. Pro studenta povinnost.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

logo-app Bakaláři - žákovská knížka Bakaláři software s.r.o. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

David Korcak

29. 10. 2014, 20:30

používám bakaláře a je to super aplilace

Hodně zabitý je ten avast v screenshotu u aplikace bakaláři

Dan Seliga

29. 10. 2014, 19:00

Beerem to zabil

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim