reklama

5 aplikací ze storu – novinky pro Android

5 aplikací ze storu – novinky pro Android
2014-10-08T10:00:05+02:00
• 8. 10. 2014

Vítejte u dalšího dílu 5 aplikací ze storu, dnes se podíváme na ty nejzajímavější novinky pro Android.

best-android-apps

 

Flynx Browser (Beta)

Další z mnoha nových internetových prohlížečů, které se mohou pochlubit svými funkcemi a vzhledem. Flynx Browser funguje velmi jednoduše a jeho svižnost vás překvapí. Po kliknutí na odkaz vám Flynx na pozadí otevře dané odkazy, přičemž ty budou přehledně seřazeny vedle sebe v bublinách. Aplikace svým nápadem trochu kopíruje Link Bubble, který má funkce podobné, ten je však placený, Flynx je ke stažení zcela zdarma. Aplikaci velmi doporučuji, sám ji několik dní používám a nemohu si ji vynachválit.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Flynx Browser (Beta) InfiKen Labs Zdarma ANDROID

Horizon

Horizon je aplikace se skvělým nápadem, v situacích, kdy často nemáte, jak upevnit telefon a chcete natočit i sebe, nezbývá než telefon položit jakkoli a natáčet. Výsledkem bude video, které bude mít špatný sklon obrazu, tudíž vaše video ztrácí na kráse. V Horizonu si můžete nastavit určitý pohled v úhlu, aby video vypadlo, jako by bylo natočeno vodorovně.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Horizon Camera Horizon Video Technologies Inc. Zdarma ANDROID

Watch Over Me

Jestliže se často vydáváte na nejrůznější výlety, měl by většinou někdo vědět, kam máte namířeno. V situacích, kdy nevíte, co se může stát, se jistě hodí aplikace Watch Over Me, jedná se o aplikaci, ve které zadáte váš cíl a následně si zvolíte, kdo může váš cíl vysledovat, kdybyste se náhodou nevrátili v určitém čase, či dnu.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Watch Over Me Watch Over Me App Developer Zdarma ANDROID

Timy Alarm Clock

Timy Alarm Clock je jednoduchý budík, který kombinuje chytré buzení s hezkým designem. Aplikace funguje jako klasický budík, který musíte vypnout způsobem, který si sami nastavíte. Taktéž obsahuje klasické funkce jako odložení budíku atd.

unnamed (1)_result unnamed_result

 

logo-app Timy Budík Javier Salmona Zdarma ANDROID

Papercraft Live Wallpaper

Papercraft je tzv. živá tapeta, která obsahuje spousty různých variací, které připomínají přeložený papír, navíc by se vám měla tapeta zdát jako 3D.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

logo-app Papercraft Live Wallpaper Cypher Cove 0,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim