reklama

C Floating – plovoucí okna s vámi vybranými aplikacemi

C Floating – plovoucí okna s vámi vybranými aplikacemi
2014-09-24T07:55:29+02:00
• 24. 9. 2014

Jestliže máte rádi využívání více aplikací na ploše zároveň, rozhodně by vám neměla uniknout další aplikace původem z fóra XDA.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (1)_result

S C Floating už vám nebude dělat problém používání více aplikací na jedné obrazovce, čímž ušetříte mnoho času bez přepínání z jedné aplikace do druhé. Do těchto „plovoucích“ oken můžete umístit téměř jakoukoliv aplikaci a jako velké plus musím podotknout, že v oknech můžete umístit i widget. Mezi nejdůležitější vlastnosti aplikace řadím i to, že můžete plovoucí okna použít i na již zapnuté aplikace, tím dojde pouze k překrytí otevřené aplikace v normálním režimu.

unnamed (11)_result unnamed (10)_result unnamed (9)_result unnamed (7)_result

unnamed (8)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

Verze zdarma obsahuje několik omezení, ale nenáročným uživatelům rozhodně postačí. Mezi omezení patří maximální počet otevřených oken, zamknutá funkce plovoucí lišty s vámi navolenými aplikacemi a možnost využít více widgetů.

logo-app C Floating astoncheah Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim