reklama

iPhone 6 Plus vs. Galaxy Note 3 – ohýbací test videa

iPhone 6 Plus vs. Galaxy Note 3 – ohýbací test [videa]
2014-09-24T07:54:11+02:00
• 24. 9. 2014
5

Na internetu se začaly objevovat fotografie deformovaného iPhonu 6 Plus. Někteří uživatelé si všimli, že se phablet mírně ohýbá, a to i při běžném nošení v kapse. Podobnou kauzu si můžete pamatovat i z let minulých, ale tehdy šlo mnohdy jen o úpravu fotografií v grafickém editoru. Nyní se na Youtube kanálu Unbox Therapy rozhodli, že nový iPhone 6 Plus podrobí testu ohnutí. Nepoužili komplikované mechanismy, jen se snažili v rukách docílit deformace phabletu. Výsledek můžete vidět na videu níže.

Taktéž je zajímalo, jestli podobného efektu docílí i u konkurence. V tomto případě použili Samsung Galaxy Note 3, který je považován za krále phabletů. Nemohli vybrat Galaxy Note 4, jelikož se zatím oficiálně neprodává.

Jak lze vidět, Galaxy Note 3 v tomto srovnání vyhrál na plné čáře. Za tento výsledek vděčí plastům, z nichž je vyroben, neboť ty jsou při podobných testech odolnější. Tudíž je již jen na vás, jestli chcete nadstandardní materiál, který lze ohnout, nebo zvolíte raději plast s vyšší odolností.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jeremy Nowak

24. 9. 2014, 13:13

koukam ze i tady se chytli zpravy typu Blesk..jak je mozne ze muj iphone 6 plus se pri beznem noseni v kapse neohnul?

Martin Nemec

24. 9. 2014, 13:13

Ja mam porad stary dobry Note2,za me absolutni spokojenost.Note3 jsem vynechal a nyni cekam,ze si koupim Note4 a myslim si,ze udelam jenom dobre.Fuck Apple 6. :o))

Všichni NEiOvce toto heitujou, přitom iOvce dobře vědí, že toto je bonusová funkce od Applu, kdy u nového Iphonu 6 plus, lze vytvarovat telefon přesně podle tvaru obličeje nebo tak jak kdo potřebuje. :) :-D

Jan Pleva

24. 9. 2014, 8:41

Kde asi soudruzi z Californie udelali chybu?

Vlastimil Bartošák

24. 9. 2014, 8:35

Já vlastním Note 3 a nemohu si stěžovat. Je to super phablet :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim