reklama

EA vydala hru Fifa 15 pro iOS, Android a Windows Phone aktualizováno

EA vydala hru Fifa 15 pro iOS, Android a Windows Phone [aktualizováno]
2014-09-23T07:25:16+02:00
• 23. 9. 2014

Aktualizováno 23. 9.

FIFA 15 je v obchodech s aplikacemi již od minulého týdne, ale až nyní ji lze stáhnout i v České republice. Kromě toho jsme se dočkali i verze pro Windows Phone.

[winphone]fifa-15-ut/5f4d919e-cc48-40a9-a527-916415f85e28[/winphone]

Původní článek 18. 9.

Pro všechny fanoušky fotbalu máme skvělou zprávu. Po ročním čekání na další ročník hry FIFA jsme se konečně dočkali a společnost EA vydala fotbalovou hru FIFA 15.
unnamed_result
V novém ročníku hry na nás čekají výraznější změny v oblasti grafiky a samozřejmě byla aktualizována soupiska hráčů dle aktuálního rozložení. Taktéž ve hře nově nalezneme mód Quick Simulation, ve kterém si můžete zahrát jakýkoli zápas, bez toho aniž bychom museli hrát celou sezónu. Ovládání se dočkalo menší úpravy, kde přibyl nový způsob přihrávky. Vývojáři nezapomněli na kompatibilitu s ovladačem, speciálně by se mělo jednat o Shield a Shield Tablet.

unnamed (10)_result unnamed (9)_result unnamed (8)_result unnamed (7)_result unnamed (6)_result

Fifa 15 má velikost 1,35 GB a bude ke stažení zdarma, nejásejte, jelikož se ve hře budou vyskytovat in-app platby, pomocí kterých si budete moci zakoupit body a kartičky do Ultimate týmu. Dostupnost hry je prozatím pouze v Kanadě, to se však brzy změní a hra bude dostupná i ve zbytku světa.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

logo-app FIFA 15 Ultimate Team ELECTRONIC ARTS Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim