reklama

Block Fortress – 3D tower defense v grafickém kabátu Minecraftu iOS, Android

Block Fortress – 3D tower defense v grafickém kabátu Minecraftu [iOS, Android]
2014-09-16T14:30:35+02:00
• 16. 9. 2014

Jistě znáte populární hru Minecraft, která je zajímavá především svou kostičkovanou grafikou a sofistikovanými vlastnostmi hry. Minecraft vás například oslovil grafikou, ale příliš nezaujal hratelností, v obchodě Play je nově ke stažení hra, která přináší nový herní smysl, jenž by vás mohl zaujmout.

logo-app Block Fortress Developer Zdarma iOS   logo-app Block Fortress Foursaken Media 1,99 US$ ANDROID

Ve hře Block Fortress bude vašim úkolem obrana pevnosti proti nájezdům protivníků. Vše se bude odehrávat v grafickém provedení podobném Minecraftu. Block Fortress vám navíc nabídne budování obranných prvků, které budete muset vytvořit ze surovin, které během obrany získáte, v podstatě se jedná o takovou Tower defense hru, ale ve 3D provedení. Všechny hráče, kteří rádi hrají online, potěší multiplayer, který se dá hrát přes internet, čímž hra získá další rozměr a mnoho hodin zábavy navíc.

unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Za Block fortress zaplatíte cca 43 Kč, což není mnoho vůči tomu, kolik zábavy vám hra nabídne, uvnitř nalezneme i platby za různá vylepšení apod.  Za sebe mohu hru doporučit.

Zdroj: androidandme.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat