reklama

66 Percent – nová hra od českého autora Android, iOS

66 Percent – nová hra od českého autora [Android, iOS]
2014-09-03T07:40:26+02:00
• 3. 9. 2014
3

Před pár dny byla vydána zajímavá hra, za kterou stojí vývojář z České republiky Jiří Sýkora. Hra je velmi originální a je pojmenována 66 Percent.

unnamed_result

Smysl celé hry je v podstatě velmi jednoduchý a princip pochopí úplně každý, vaším úkolem je nafouknout bublinu držením prstu na obrazovce a zaplnit minimálně 66 % prostoru na obrazovce. V každém kole máte k dispozici 5 nafouknutí bublin, přičemž se vám nesmí stát, že se dotkne malá šedá kulička vaší bubliny, jelikož praskne a přicházíte tak o jeden „život“. Zajímavou vychytávkou je i ovládání gyroskopem, kdy se svým zařízením pohnete a již nafouknuté bubliny jsou posouvány natáčením vašeho zařízení po displeji. Po zapnutí hry na vás vyskočí obrazovka se čtyřmi ovládacími prvky, přičemž  se jedná o nastavení, zjištění žebříčků a sdílení odkazu na hru. V menu si před spuštěním hry doporučuji nastavit barvu bublin, kterou budete ovládat, taktéž si můžete změnit téma aplikace.

unnamed (2)_result unnamed (4)_result unnamed (6)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

Uvnitř hry nalezneme in-app nákupy, zakoupit si můžete každou položku jenom jednorázově, jelikož se vám odemkne určitá funkce. Zakoupit si můžete odemknutí témat, odstranit ze hry reklamy anebo zakoupit bubliny navíc, vše stojí krásných 20 Kč, což není vůbec mnoho, a pokud byste chtěli ušetřit, tak si můžete zakoupit všechny položky jednou platbou, která by vás vyšla na výhodnějších 45 Kč.

logo-app 66 PERCENT Jiří Sýkora Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jiří Sýkora

3. 9. 2014, 11:14

Dobrý den, poprosil bych o doplnění odkazu na appstore aplikace existuje i pro iOS. Jinak moc děkuji za recenzi :)

https://itunes.apple.com/us/app/66-percent/id905282768

Přemysl Vaculík

VIP 3. 9. 2014, 13:56

Přidáno.

Jiří Sýkora

3. 9. 2014, 14:21

Děkuji :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim