reklama

5 aplikací ze storu – nejnovější výběr aplikací Android

5 aplikací ze storu – nejnovější výběr aplikací [Android]
2014-09-17T10:50:33+02:00
• 17. 9. 2014

Vítejte u dalšího dílu 5 aplikací ze storu. Dnes se podíváme na jednu zajímavou hru a několik aplikací z poslední doby.

best-android-apps

YoWindow

Jestliže vám záleží na tom, jak vaše aplikace pro zjišťování počasí vypadá, rozhodně by vám neměla uniknout nová aplikace jménem YoWindow. Aplikace je nová a je velmi hezky zpracovaná. Uvnitř naleznete všechny potřebné informace o počasí, včetně hodinové předpovědi atd.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app YoWindow Počasí Zdarma RepkaSoft Zdarma ANDROID

ThoughtStack Diary

Aplikace stará pár dní vám pomůže s uchováním vašich poznámek a různých zápisků. Thoughtstack Diary obsahuje i několik bezpečnostních prvků, aby nemohlo dojít ke zneužití vašich poznámek či dat, která budete mít v aplikaci zapsaná.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app ThoughtStack Diary Sankalp Sharma Zdarma ANDROID

WeTransfer

Tato aplikace se vám bude hodit ve chvílích, kdy potřebujete odeslat jakýkoliv velký soubor. Vše probíhá tak, že si vyberete např. 1GB video, které chcete poslat vašemu známému, video dáte sdílet přes aplikaci, která následně odešle email s odkazem na vámi odesílaný soubor. Zasílání funguje bez nutnosti registrace. Do aplikace musíte samozřejmě přidat email, komu chcete odkaz poslat.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app WeTransfer WeTransfer BV Zdarma ANDROID

Duet

V této hře je vaším úkolem nedotknout se žádného z objektů, které vám stojí v cestě. Nevypadá to vůbec složitě, ale po chvilce hraní poznáte, že dodělat některé úrovně je pořádný oříšek.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Duet Kumobius Zdarma ANDROID

Unclouded

Unclouded je unikátní nástroj pro svižné uklízení ve vašem online úložišti. Aplikace svým uživatelům nabídne podrobnou analýzu využitého a volného místa, přičemž je vše rozděleno do přehledné tabulky. Unclouded můžete taktéž využít jako správce souborů.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Unclouded Christian Göllner Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim