reklama

Huawei Ascend P7 ve speciální fotbalové edici

Huawei Ascend P7 ve speciální fotbalové edici
2014-08-01T11:45:14+02:00
• 1. 8. 2014

Fanoušci značky Huawei či fotbalového klubu Arsenal FC z Anglie se mohou radovat z uzavřeného partnerství, ze kterého vzešla speciální edice chytrého telefonu Ascend P7. Vnitřní výbava telefonu byla zachována. Menší úpravy lze především zpozorovat v zadní části a u softwarové stránky, kde majitelé najdou tematický obsah. Novinka nesoucí označení Ascend P7 Arsenal Edition je prozatím dostupná ve velmi omezené míře.

 

Ascend P7_Arsenal Edition_

Pro připomenutí model nabízí 5palcový displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,8 GHz, 2GB operační paměť RAM, 13MPx fotoaparát, přední 8MPx senzor, systém Android 4.4 KitKat, 2500mAh baterie nebo podpora sítí 4. generace. V tomto případě má úložiště velikost 64 GB. Záda zabírá exkluzivní prvek v podobě klubového znaku Arsenalu pod sklem Gorilla Glass 3.

V menu telefonu čeká řada fotbalových motivů, tapet, speciální nabídky, fotografie, slavné hodiny z původního stadionu a například předinstalovanou hru FIFA 2014. Jednou z možností, jak získat toto zařízení, je navštívit jejich webové stránky. Tam můžete vyplnit registraci, která vás zařadí do slosování nejen o Ascend P7 Arsenal Edition.

Ascend P7_Arsenal Edition_Group Players Shot_

Zdroj: tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim