reklama

HTC A11 je chystaná 64bitová novinka střední třídy

HTC A11 je chystaná 64bitová novinka střední třídy
2014-08-15T07:50:05+02:00
• 15. 8. 2014

Do rozjetého vlaku s 64bitovými procesory nově nastupuje také společnost HTC. Podle nejnovějších úniků má v plánu uvést chytrý telefon, který uživatelům nabídne první čipovou sadu tohoto druhu od Qualcommu. V konečném výsledku by mohl zapadnout do produktové řady Desire a střední třídy, kam zapadá většina podobných modelů. Tchajvanský výrobce na zmiňované novince momentálně pracuje pod kódovým označení A11.

HTC-A11

Jeho přední stranu bude vyplňovat 4,7palcový displej zaujímající FWVGA rozlišení (480 x 854 pixelů). Uvnitř zabere prostor čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 (MSM8916) založený na architektuře Cortex-A53 a taktovaný na frekvenci 1,4 GHz. Grafickou stránku obstarává čip Adreno 306. Budoucí majitelé k pořizování záznamů využijí buď přední VGA kamerku nebo 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

Otázku softwaru řeší systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat doplněný o nástavbu HTC Sense. Ze zveřejněných obrázků je zřejmé, že telefon tentokrát nevychází ze zavedené koncepce, o čemž vypovídá absence dvojice předních reproduktorů. Ačkoliv nejsou známy žádné bližší informace, výrobce alespoň potvrdil dostupnost u amerického operátora Sprint za prozatím nezveřejněnou cenu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim