reklama

HTC A11 je chystaná 64bitová novinka střední třídy

HTC A11 je chystaná 64bitová novinka střední třídy
2014-08-15T07:50:05+02:00
• 15. 8. 2014

Do rozjetého vlaku s 64bitovými procesory nově nastupuje také společnost HTC. Podle nejnovějších úniků má v plánu uvést chytrý telefon, který uživatelům nabídne první čipovou sadu tohoto druhu od Qualcommu. V konečném výsledku by mohl zapadnout do produktové řady Desire a střední třídy, kam zapadá většina podobných modelů. Tchajvanský výrobce na zmiňované novince momentálně pracuje pod kódovým označení A11.

HTC-A11

Jeho přední stranu bude vyplňovat 4,7palcový displej zaujímající FWVGA rozlišení (480 x 854 pixelů). Uvnitř zabere prostor čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 (MSM8916) založený na architektuře Cortex-A53 a taktovaný na frekvenci 1,4 GHz. Grafickou stránku obstarává čip Adreno 306. Budoucí majitelé k pořizování záznamů využijí buď přední VGA kamerku nebo 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

Otázku softwaru řeší systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat doplněný o nástavbu HTC Sense. Ze zveřejněných obrázků je zřejmé, že telefon tentokrát nevychází ze zavedené koncepce, o čemž vypovídá absence dvojice předních reproduktorů. Ačkoliv nejsou známy žádné bližší informace, výrobce alespoň potvrdil dostupnost u amerického operátora Sprint za prozatím nezveřejněnou cenu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim