reklama

Flippr – přistupujte k widgetům odkudkoliv

Flippr – přistupujte k widgetům odkudkoliv
2014-08-24T09:17:26+02:00
• 20. 8. 2014

Pro uživatele, kteří chtějí mít neustálý přehled nad svými widgety, přichází na pomoc aplikace Flippr. Máte zde možnost si prolistovat všechny své widgety, ať už jste v jakékoliv aplikaci. Stačí si pouze vytvořit jejich seznam v nastavení a vše je připraveno.

dt-f1

Aplikace využívá systém plovoucího nástroje, a tak je vždy připravena, když ji potřebujete. Jak si můžete všimnout na obrázku výše, plocha, zabíraná touto aplikací na obrazovce zařízení, je velmi malá. Tím pádem se zmenšuje možnost vyrušení z jakékoliv práce v jiných aplikacích. Navíc v placené verzi, jež v době psaní článku stojí necelých 52,- Kč, nejste téměř ničím omezováni. Například si můžete nastavit pozadí widgetů, animace při přejíždění mezi nimi nebo zrušení vyskakovacího okna, vyzývajícího vás k ohodnocení autorovy práce, v samotné aplikaci. Jak celá aplikace funguje, se můžete přesvědčit na videu níže.

logo-app flippr - flip widgets anywhere A Little Spark Zdarma ANDROID

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim