reklama

Samsung Galaxy Mega 2: odhalen v benchmarku GFXBench

Samsung Galaxy Mega 2: odhalen v benchmarku GFXBench
2014-07-04T08:00:27+00:00
• 4. 7. 2014
Thumbnail

Grafický benchmark GFXBench si na své konto může připsat další úspěšný únik dlouho očekávaného zařízení. Tentokrát společnost Samsung nedokázala uhlídat informace kolem připravovaného modelu Galaxy Mega 2, který již pomalu nabírá zpoždění oproti předchůdci. Ten byl totiž představen v dubnu loňského roku. Telefon skrývající se pod kódovým označení SM-G7508 nabídne opět abnormální rozměry mezi chytrými telefony.

Samsung-Logo-Background-1280x800

Galaxy Mega 2 dostane 5,9palcový displej s HD rozlišením (1280 x 720 pixelů), o jehož výkon se postará 64bitový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu se čtyřmi jádry taktovanými na frekvenci 1,2 GHz, grafický čip Adreno 306 a 2GB operační pamětí RAM. Úložiště o velikosti 8 GB s největší pravděpodobností bude možné rozšířit paměťovou microSD kartou. Dále konstrukci doplní přední 5MPx kamerka nebo 12megapixelový fotoaparát s LED bleskem. Softwarovou stránku obstará systém Android ve verzi 4.4.3 KitKat.

Ostatní výbava by měla zahrnovat podporu technologie NFC, Bluetooth, WiFi či GPS. V kuloárech se zároveň hovoří o druhé verzi modelu, který může běžet na procesoru Exynos z vlastní dílny. Navíc označení SM-G7508 patří jednomu z modelů pro čínský trh, takže mírné změny u jiných variant nelze rozhodně vyloučit. Ohledně oficiálního představení doposud nepadla žádná zmínka, ale zářijový veletrh IFA je ideálním obdobím.

Samsung Galaxy Mega 2

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit