reklama

Aplikace Obchod Play – nový vzhled pro karty položek apk

Aplikace Obchod Play – nový vzhled pro karty položek [apk]
2014-07-23T06:00:21+01:00
• 23. 7. 2014

Před několika dny se objevily informace, že bychom se měli dočkat nového vzhledu aplikace Obchod Play. V dnešních nočních hodinách jsme se skutečně dočkali aktualizace, která přináší částečné změny. Mezi nimi je nový vzhled, ale týká se jen karet jednotlivých položek.

 nexusae0_store-4.9.13

Základní design Obchodu Play zůstává nezměněn, ale pokud se podíváme na detail aplikace, hry, písničky, alba nebo knihy, uvidíme zcela novou podobu, jenž má základ v Material Design. Hned po otevření nás uvítá větší obrázek, který většinou můžeme najít ve webové verzi Obchodu Play. Místo něj mlžeme v některých případech najít rovnou video. Následuje název aplikace a pak funkční tlačítka pro instalaci, případně pro otevření nebo odinstalaci.

2014-07-22 23.38.44_framed 2014-07-22 23.44.34_framed

Starý vs. nový vzhled

Níže se nachází ikona pro hodnocení obsahující skóre. Skrze ni se dostaneme na samostatnou kartu, kde se nachází jednotlivé recenze. Dále na hlavní kartě najdeme ikonu pro kategorii, v které se nachází aplikace. Funguje také jako odkaz. Dále jsou již uživatelé, kteří vyzkoušeli nebo používají zmíněný titul. Většinou se zde objevují lidé z vašich kruhů.

2014-07-22 23.39.10_framed 2014-07-22 23.43.03_framed

Starý vs. nový vzhled

Pokud již máte nainstalovanou aplikaci, následuje sekce nových funkcí. Po rozkliknutí se dostaneme do části, kde najdeme kompletní popis aplikace. V další části najdeme snímky obrazovek, mezi kterými se můžeme pohybovat zleva doprava a naopak. Nezapomnělo se ani na doporučené aplikace. Obdobné změny najdeme i u jiného typu obsahu.

Prozatím si tedy budeme muset počkat na kompletní předělání aplikace Obchod Play. Google zvolil poněkud zvláštní strategii, kdy došlo ke změně jen v jedné části.

APK ke stažení (záložní odkaz) – stahujete na vlastní nebezpečí.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim