reklama

Acer v srpnu spustí prodej Liquid Jade Plus a Liquid Leap

Acer v srpnu spustí prodej Liquid Jade Plus a Liquid Leap
2014-07-24T19:18:36+02:00
• 25. 7. 2014

Když společnost Acer na konci května letošního roku představila model Liquid Jade, tak by asi nikdo z nás nečekal, že před oficiálním startem prodeje k němu přibude ještě jedna vybavenější varianta. Čínský výrobce sice plánoval spuštění prodeje ve třetím čtvrtletí, ale doposud nepadlo žádné konkrétnější datum. Chystaná novinka pod stejným názvem a jen s přívlastkem Plus bude vynikat dvěma vylepšenými funkcemi.

Acer Liquid Jade + Leap

Základní model Liquid Jade disponuje 1GB operační pamětí RAM a 8GB úložištěm, přičemž připravovaný Liquid Jade Plus dostane dvounásobnou operační paměť RAM (2 GB) a 16GB úložiště. Zbývající seznam specifikací je dále bez výrazných změn, což znamená 5palcový displej, čtyřjádrový procesor od MediaTeku, 2 100mAh baterie, 13MPx fotoaparát nebo podpora funkce dual-SIM. Výbavu uzavře předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4 KitKat.

První vyrobené kusy mají být údajně k dispozici na mobilním trhu v Německu od srpna za cenu 279 eur (tj. cca 7 668 Kč bez daně). Poté by zařízení mohlo dorazit i na ostatní trhy v okolí. Současně po boku zmiňovaného telefonu přijde rovněž první nositelné zařízení s názvem Liquid Leap za líbivou cenu 99 eur (tj. cca 2 721 Kč). Nakonec ze specifikací stojí za zmínku 1palcový OLED displej, možnost čtení zpráv, přijímání hovorů, ovládání hudebního přehrávače či samozřejmě sledování sportovních aktivit a zdravotního stavu.

Zdroj: teltarif.de

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim