reklama

Lens Blur – Rozostřené fotky jako živé tapety Android

Lens Blur – Rozostřené fotky jako živé tapety [Android]
2014-06-06T08:00:03+02:00
• 6. 6. 2014

Společnost HTC na svém modelu One M8 zveřejnila zajímavou funkci fotoaparátu, která má za úkol rozostřit pozadí fotografie. Tato funkce se spoustě lidem zalíbila a při vytváření fotek se do popředí pozornosti zraku dostává část, kterou chtějí zvýraznit.

Funkce rozostření pozadí se zalíbila i společnosti Google. Tato funkce byla přidána i do aplikace fotoaparátu od Googlu. HTC One M8 k této funkci používá dvojitou kameru. Mohlo by se zdát, že pro perfektní funkčnost je druhá kamerka vyžadována, nýbrž není tomu tak. Google ukázal, že to jde i bez ní a dokonce jsme se dočkali i vylepšení, kdy z těchto fotografií můžete vytvořit i 3D fotku, kterou si můžete nastavit jako živou tapetu pomocí aplikace Lens Blur.

Jak celá funkce a živá tapeta funguje, můžete zhlédnout na videu níže.

Dle zkušeností zahraničních redaktorů funguje Lens Blur docela spolehlivě, přičemž vám nic nebrání v jejím vyzkoušení, jelikož fotoaparát Google a aplikace Lens Blur jsou ke stažení zdarma.

logo-app Fotoaparát Google Google Inc. Zdarma ANDROID

logo-app Lens Blur Live Wallpaper Stefan Wagner Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim