reklama

Glass at Work – nový program pro partnery a vývojáře

Glass at Work – nový program pro partnery a vývojáře
2014-06-17T13:34:00+02:00
• 17. 6. 2014

Google Glass si doposud pořizovaly společnosti zaměřující se na vývoj aplikací. Samozřejmě již nyní můžeme najít nadšence, kteří si nové chytré brýle pořídili už jen z toho důvodu, že se jedná o technologickou novinku. Prozatím bychom mohli Google Glass zařadit spíše do kategorie „hraček pro geeky“, ale pomalinku se Google začíná zaměřovat na praktické využití.

První náznak zde máme v programu „Glass at Work“ (Brýle v práci). Do něj se mohou přihlásit na specifické stránce vývojáři, nebo i firmy, jenž chtějí využívat Google Glass přímo v pracovním procesu. Na obrázku níže můžete vidět například použití u doktorů. Skrze brýle si mohou zobrazovat aktuální informace o pacientovi. Mezi prvními certifikovanými firmami najdeme APX, Augmedix, Crowdoptic, GuidiGO a Wearable Intelligence.

Augmedix1

Doposud jsme mohli vidět nejrůznější pokusy nebo zajímavé aplikace, ale ve všech příkladech se jednalo jen o zajímavosti. Pomocí nového certifikačního programu se může najít větší využití. Navíc se bude moci Google chlubit praktickým využitím při spuštění komerčního prodeje i mimo USA.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim