reklama

Beta aplikace Wikipedia s přepracovaným vzhledem

Beta aplikace Wikipedia s přepracovaným vzhledem
2014-06-07T09:20:07+02:00
• 7. 6. 2014

Mobilní aplikace Wikipedia by vám měla ušetřit čas, který byste strávili zdlouhavým otevíráním stránek v prohlížeči. V obchodě Play se tato aplikace nachází již delší dobu, přičemž vybočovala z řady svým vzhledem. Před pár dny byla v Play zveřejněna BETA verze aplikace Wikipedia, která přichází s kompletně přepracovaným vzhledem a novými funkcemi.

unnamed (4)_result

Nyní se uživatelé budou pohybovat v moderním stylu Google. Prostředí má standardní vysouvací boční lišty, přičemž jsou umístěny na levé a pravé straně obrazovky. Autoři se nezaměřili pouze na vzhled, ale také přibyly možnosti jako přímá editace textu na Wikipedii v aplikaci. Dle slov autorů by měla být výrazně vylepšena i rychlost načítání všech informací. Dalšími funkcemi jsou zobrazení historie vyhledávání, zobrazení náhodného textu z Wikipedie a ukládání stránek do záložek.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed_result

Aplikace Wikipedia BETA je ke stažení zcela zdarma.

logo-app Wikipedia Beta Wikimedia Foundation Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim