reklama

ZTE představilo skleněný model Star 1 aktualizováno

ZTE představilo skleněný model Star 1 [aktualizováno]
2014-04-18T09:00:27+01:00
• 18. 4. 2014

Aktualizováno 18. 4.

Předpovídané odhalení v krátkém časovém horizontu se vyplňuje a model Star 1 od společnosti ZTE se představuje oficiální cestou. Čínský výrobce prozatím nezmínil, na jaké další mobilní trhy kromě Číny tato čerstvá novinka dorazí. Nicméně zveřejněná prodejní cena příjemně překvapí v porovnání s vnitřní výbavou. V případě celosvětové dostupnosti by tak mohlo jít o zařízení, jehož prodejnost může být výrazně vyšší.

Displej: 5palcový, Full HD rozlišení
Procesor: Qualcomm Snapdragon 400 1,6 GHz
Paměť RAM: 2 GB
Interní paměť: 16/32 GB
Baterie: 2 300 mAh
Fotoaparát: 8 MPx, duální LED dioda
OS: Android 4.4.2 KitKat
Ostatní funkce: podpora LTE, přední 5MPx kamerka
Provedení: černé, bílé, růžové
Cena: 225 dolarů (tj. v přepočtu 4 474 Kč bez daně)

ZTE Star 1 ZTE Star 1 (2)

ZTE Star 1 (3) ZTE Star 1 (4)

Původní článek z 15.04.

Další připravovanou novinku neudržela příliš dlouho pod pokličkou společnost ZTE. Vypadá to, že čínský výrobce má ve velké oblibě vyvíjet i jiná zařízení než ta do základní produktové nabídky. Po modelu V5 Red Bull nebo Nubia X6 chystá ještě představit chytrý telefon nesoucí označení Star 1. Do dnešního dne je o něm známo pouze minimum informací, které naštěstí doplňuje několik detailnějších snímků v dostatečné kvalitě včetně prodejního balení.

ZTE Star 1 - prodejní balení ZTE Star 1 - rámeček

ZTE Star 1 má nabídnout propracovaný design, čehož využijí u bližšího zaměření připravované marketingové kampaně. Z uniklých snímku je víceméně jasné, že úhlopříčka displeje nepřesáhne velikost 6 palců, přičemž rozlišení by mělo být 1080 x 1920 pixelů a obepínající rámečky potěší svojí velikostí. Dále výkonnostní stránku může dostat na starost jedna z čipových sad od společnosti Qualcomm.

V zadní části bude fotoaparátu přitakávat duální přisvětlovací LED dioda a na výrobu jejího povrchu ZTE využito sklo. Celosvětové dostupnosti modelu přihrává podpora 13 různých druhů mobilních sítí (např. TDD-LTE 38/39/40, FDD-LTE 7/3, TD-SCDMA, GSM nebo WCDMA). Vzhledem již k existenci prodejního balení lze předpovídat brzké odhalení s následným vypuštěním do oficiálního prodeje.

ZTE Star 1 - dual-LED ZTE Star 1 - spodní brada ZTE Star 1 - zadní část

Zdroje: gizchina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim