reklama

Moto G Forte ofici├íln─Ť p┼Öedstaven aktualizov├íno

Moto G Forte ofici├íln─Ť p┼Öedstaven [aktualizov├íno]
2014-04-03T07:10:58+02:00
ÔÇó 3. 4. 2014

Aktualizováno 3. 4.

Nakonec bez jak├ękoliv sl├ívy do┼ílo k p┼Öedstaven├ş Moto G Forte v Mexiku. P┼Öedpokl├ídali jsme, ┼że se jedn├í o novou verzi tohoto popul├írn├şho smartphonu, ale to nakonec nebyla pravda.

test (2) test (1)

Moto G Forte se nijak neli┼í├ş od p┼»vodn├şho modelu, pouze je nab├şzen u tam─Ťj┼í├şho oper├ítora Nextel s ochrann├Żm obalem┬áMoto G Grip Shell, kter├Ż jej ─Źin├ş odoln─Ťj┼í├şm proti n├íraz┼»m. Grip Shell se prod├ív├í i samostatn─Ť na str├ínk├ích Motoroly za 19,99 dolar┼».

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 29. 3.

V listopadu minul├ęho roku jsme se do─Źkali p┼Öedstaven├ş levn─Ťj┼í├şho smartphonu Moto G, kter├Ż rozhodn─Ť nepat┼Ö├ş mezi nejv├Żkonn─Ťj┼í├ş a ani mezi nejlevn─Ťj┼í├ş. M├í rozhodn─Ť jin├ę p┼Öednosti, jako je t┼Öeba pom─Ťr cena/v├Żkon. Za zaj├şmavou ─Ź├ístku z├şsk├íte za┼Ö├şzen├ş, kter├ę poslou┼ż├ş zcela b─Ť┼żn├ęmu u┼żivateli. O tom jsme se p┼Öesv─Ťd─Źili i v na┼í├ş recenzi.

N├ísledn─Ť jsme se do─Źkali dal┼í├ş varianty Moto G, tentokr├ít s p┼Ö├şvlastkem Google Play Edition. Bohu┼żel dostupnost je omezena jen na trh v USA.

Celkov─Ť se tento model t─Ť┼í├ş velk├ęmu z├íjmu, co┼ż potvrdil┬áMagnus Ahlqvist, korpor├ítn├ş viceprezident v Motorole, v rozhovoru pro DNAIndia. Bohu┼żel nemohl sd─Ťlit p┼Öesn├í prodejn├ş ─Ź├şsla, pouze konstatoval, ┼że Moto G je nejprod├ívan─Ťj┼í├şm smartphonem tohoto v├Żrobce v cel├ę historii spole─Źnosti.┬áZ┼Öejm─Ť m┼»┼żeme o─Źek├ívat pokra─Źov├ín├ş v t├ęto strategii, kdy z├íkladem bude op─Ťt Moto X (p┼Ö├şpadn─Ť druh├í generace).

Ji┼ż nyn├ş se ukazuj├ş prvn├ş informace o dal┼í├ş variant─Ť Moto G. V tomto p┼Ö├şpad─Ť by m─Ťla proj├şt prom─Ťnou zejm├ęna konstrukce, kter├í u─Źin├ş tento model odoln─Ťj┼í├şm. Prozat├şm m├íme k dispozici unikl├Ż marketingov├Ż obr├ízek, na kter├ęm m┼»┼żeme vid─Ťt byteln─Ťj┼í├ş Moto G.

Bj2Y0u6CQAArM15

Novinka by m─Ťla zam├ş┼Öit do Latinsk├ę Ameriky s n├ízvem Moto G Forte. Mo┼żn├í se nebude jednat o jedinou destinaci, kde se do─Źkaj├ş tohoto odoln├ęho smartphonu. Informace poch├ízej├ş od Evleaks, bohu┼żel neposkytl cokoliv up┼Öes┼łuj├şc├şho.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim