reklama

Google Glass získávají Android KitKat aktualizováno

Google Glass získávají Android KitKat [aktualizováno]
2014-04-16T19:16:02+02:00
• 16. 4. 2014

Aktualizováno 19:16

Český majitel Google Glass potvrzuje, že získal aktualizací na novou verzi Androidu.

Screenshot_19

Původní článek 10:00

Když na přelomu února s březnem začala společnost Google vypouštět do světa zprávy, že jejich chytré brýle Google Glass nebudou již dostávat pravidelné aktualizace s měsíčním intervalem, tak by asi nikdo po více než měsíci nečekal přeskočení vícero verzí systému. Už koncem tohoto týdne tedy můžou všichni majitelé očekávat nový update v podobně Android 4.4 KitKat.

Google Glass Android 4.4 KitKat

Aktualizace v sobě přinese řadu nových vylepšení, která ocení především aktivní uživatelé. Za zmínku rovněž stojí odstranění jedné funkce. Podle výzkumu provedeného Googlem využívá videokonference skrze Google Glass pouze 10 % uživatelů, takže na jejich podporu můžeme zapomenout, minimálně dokud opět nevzroste zájem. Mezi novinky lze zařadit nové uspořádání videí a fotografií do svazků pro snadnější procházení. Dále nově přes službu Hangouts půjdou zasílat pořízené fotografie.

Snadnější také bude zasílání zpětných vazeb, o což se postará přidaná karta v menu nastavení. Lepší organizaci pocítily i hlasové povely, které začnou být řazeny podle frekvenci využití, čili rychleji najdete to, co nejčastěji používáte. Závěrem si zaslouží zmínku vylepšená výdrž baterie.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim