reklama

Google Glass získávají Android KitKat aktualizováno

Google Glass získávají Android KitKat [aktualizováno]
2014-04-16T19:16:02+02:00
• 16. 4. 2014

Aktualizováno 19:16

Český majitel Google Glass potvrzuje, že získal aktualizací na novou verzi Androidu.

Screenshot_19

Původní článek 10:00

Když na přelomu února s březnem začala společnost Google vypouštět do světa zprávy, že jejich chytré brýle Google Glass nebudou již dostávat pravidelné aktualizace s měsíčním intervalem, tak by asi nikdo po více než měsíci nečekal přeskočení vícero verzí systému. Už koncem tohoto týdne tedy můžou všichni majitelé očekávat nový update v podobně Android 4.4 KitKat.

Google Glass Android 4.4 KitKat

Aktualizace v sobě přinese řadu nových vylepšení, která ocení především aktivní uživatelé. Za zmínku rovněž stojí odstranění jedné funkce. Podle výzkumu provedeného Googlem využívá videokonference skrze Google Glass pouze 10 % uživatelů, takže na jejich podporu můžeme zapomenout, minimálně dokud opět nevzroste zájem. Mezi novinky lze zařadit nové uspořádání videí a fotografií do svazků pro snadnější procházení. Dále nově přes službu Hangouts půjdou zasílat pořízené fotografie.

Snadnější také bude zasílání zpětných vazeb, o což se postará přidaná karta v menu nastavení. Lepší organizaci pocítily i hlasové povely, které začnou být řazeny podle frekvenci využití, čili rychleji najdete to, co nejčastěji používáte. Závěrem si zaslouží zmínku vylepšená výdrž baterie.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim