reklama

Floating Mail – aplikace inspirována Chat Heads z Facebook Messengeru Android

Floating Mail – aplikace inspirována Chat Heads z Facebook Messengeru [Android]
2014-04-29T13:11:27+02:00
• 29. 4. 2014
1

Facebook Messenger sebou přinesl novinku v podobě vyskakovacích bublin se zprávami – Chat Heads. Tato funkce se mnohým lidem velmi zalíbil a zaujala i mnoho vývojářů, kteří nyní vydávají aplikace, jenž jsou inspirovány právě těmito vyskakovacími bublinami. Pro příklad bych jmenoval Link Bubble. Nyní se zrodila další podobná aplikace, která se zaměřuje na emaily.

WiDmY2ol 1dZtezfl

Floating Mail má za úkol vás informovat o každém přijatém emailu v těchto „bublinách“. Vše funguje naprosto jednoduše – ve chvíli, kdy vám přijde jakýkoliv email, budete o tom informováni bublinou, která vyskočí na displeji okamžitě po přijetí. Následně stačí na onu bublinu kliknout, přičemž se vám zobrazí přijatá zpráva, aniž byste museli z vaší právě otevřené aplikace odejít. To by vám mělo ušetřit spoustu času. Jak vše funguje, můžete zhlédnout na videu.

Floating Mail je ke stažení zcela zdarma a potěšující je i zpráva, že v aplikaci nenajdeme žádné skryté poplatky.
logo-app Floating Mail (with chatheads) Floatricks Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Smola

30. 4. 2014, 14:09

Taky se mi tato funkce zalibila, zejmena na tabletu, akorat pouzivam aplikaci Floatifications. Je sice placena, ale nabizi spoustu moznosti zmeny vzhledu a funkci „bubliny“ a je nastavitelna pro veskere notifikace, nikoliv pouze pro mail…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat