reklama

Dimple – Čtyři přídavná tlačítka pro váš telefon

Dimple – Čtyři přídavná tlačítka pro váš telefon
2014-04-30T09:30:05+02:00
• 30. 4. 2014

Na většině dnešních telefonů nalezneme tlačítka pro ovládání hlasitosti, zapínání a vypínání displeje a sporadicky také pro fotoaparát. Taková řešení nemusí všem vyhovovat. Z toho důvodu připravila společnost Dimple sadu čtyř přídavných tlačítek.

dimple

Jedná se pouze o čtyři hardwarová tlačítka, která prostřednictvím lepicí spodní části upevníte na chytrý telefon. Jsou plně přizpůsobitelná podle představ uživatel prostřednictvím aplikace, kterou společnost umístila na Obchod Play.

Funkčnost se opírá o NFC připojení, které pomáhá nakonfigurovat jednotlivá tlačítka. Žádné jiné technologie pak nejsou u telefonu třeba. Tohoto výrobku však nemohou využít majitelé telefonů HTC One a HTC One M8, a to kvůli umístění antény na těchto telefonech.

dimple-nfc-buttons-for-android-4.0

Jedná se o podobnou alternativu jako je Pressy nebo MiKey – zasouvají se do vstupu pro sluchátka. Výhodou řešení od Dimple je to, že pro fungování nepotřebujete tento vstup. Otázkou však je, jak lepicí část bude držet.

Co se týče dostupnosti, Dimple prozatím není v prodeji. Ten začne 6. května. Cena se očekává někde okolo 29 dolarů (576 Kč). Uvidíme, zda si tento slibný projekt najde i oblibu u uživatelů.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim