reklama

Apple vydal iOS 7.1.1

Apple vydal iOS 7.1.1
2014-04-23T07:21:49+02:00
• 23. 4. 2014

Společnost Apple včera v podvečer vydala malou aktualizaci pro stávající zařízení s iOS 7.1. Jedná se vskutku o drobný update zaměřující se primárně na opravy chyb. Samotná aktualizace má dle zařízení velikost okolo 18 MB a je distribuována jak přes OTA, tak přes iTunes.

ios-7-1-logo

Vylepšení se dočkal senzor otisků prstů TouchID. Nyní by mělo být rozeznávání rychlejší a ještě spolehlivější. Další novinka se týká klávesnice, která by měla mít nyní lepší odezvu. Opravy se potom dočkala chyba, která vznikala při používání Bluetooth klávesnice a VoiceControl. Menší aktualizace se dočkal také obchod s aplikacemi AppStore, který v žebříčcích nejlepších nově zobrazuje nákupy v aplikacích rovnou pod tlačítkem Free.

inapppurchases711

Aktualizace je dostupná pro všechny zařízení, jež podporují iOS 7.1, čili iPhone 4 a novější, iPad 2 a novější, iPad mini a iPod Touch 5.generace.

Zdroje: 9to5mac.com, macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat