reklama

Samsung S-Circle bude další doplněk pro vaše zapěstí

Samsung S-Circle bude další doplněk pro vaše zapěstí
2014-03-09T08:30:24+02:00
• 9. 3. 2014

Samsung letos na veletrhu MWC v Barceloně překvapivě představil rovnou tři chytrá zařízení na zápěstí. Přesněji šlo o hodinky Gear 2, Gear 2 Neo, Gear Fit, a jak se zdá, nešlo o poslední kusy novinek do této části produktové řady. Nasvědčuje tomu získána certifikace funkce Bluetooth v databázi Bluetooth SIG, která odhaluje chytrý náramek spíše zapadající mezi tzv. wearable zařízení.

Samsung S-Circle

Ilustrativní obrázek (Samsung Galaxy S Band)

Doplněk S-Circle s kódovým označení EI AN900A bude jednoduchým náramkem bez displeje, pomocí něhož uživatelé zaznamenají nejen svoji srdeční frekvenci, ale také po spárování upozorní na přijaté SMS zprávy nebo příchozí hovory. Může se jednat o takový mezistupeň mezi Gear Fit a známým náramkem FitBit, od něhož nemusí mít příliš daleko.

Samozřejmosti by byla možnost sledování ušlých kroků či spánku. Další informace nejsou doposud známy, ale lze očekávat, že jej jihokorejský výrobce bude chtít brzy oficiálně představit po boku nějakého dalšího zařízení, kde si najde uplatnění.

Samsung S-Circle databáze

Zdroj: samsung-updates.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim