reklama

Populární KMPlayer dostupný pro Android a iOS

Populární KMPlayer dostupný pro Android a iOS
2014-03-26T17:19:00+02:00
• 26. 3. 2014
2

Pokud na vašem PC využívátě nějaký video přehrávač, jistě jste během hledání narazili na KMPlayer. Tento přehrávač je velmi populární především na desktopech, přičemž patří k jedněm z nejlepších. Přinášíme vám dobrou zprávu, jelikož se autoři tohoto skvělého přehrávače před nějakou dobou rozhodli vydat jej i na mobilní systémy.

unnamed (4)_result unnamed (5)_result

Před několika dny došlo ke splnění slibů autorů a nyní si jej můžete stáhnout do svých zařízení a vyzkoušet KMPlayer na vlastní kůži. Po prvním otevření vás aplikace překvapí velmi přehledným uspořádáním nejrůznějších ovládacích prvků.

Zde je jasně vidět, že autoři vsadili vše na jednoduchost. KMPlayer obsahuje také spoustu vychytávek během přehrávání videa, přičemž nejedná se o nějaké novinky, nýbrž pouze o funkce, které známe z ostatních videopřehrávačů. Jedná se zejména o gesta, díky kterým můžete zvyšovat hlasitost, nebo se třeba posouvat v přehrávaném videu.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Přehrávač podporuje tyto videoformáty: 3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

KMPlayer podporuje titulky v těchto formátech: cdg, idx, srt, sub, utf, ass, ssa, aqt, jss, psb, rt, smi, txt, smil. Supporting audio file : aac, aiff, aif, amr, aob, ape, axa, flac, it, m2a, m4a, mka, mlp, mod, mp1, mp2, mp3, mpa, mpc, oga, oma, opus, rmi, s3m, spx, tta, voc, vqf, wav, wma, wv, xa, xm.

logo-app KMPlayer (HD Video,Media,Free) PANDORA.TV Zdarma ANDROID logo-app KMPlayer Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Tak KM Player na PC býval dobrý, ale totálně ho někdy před 3mi lety zprasili. Od nějaké 3tí nebo 4té verze to byl zasekaný nefunkční balast s hordou zbytečných fcí. Od té doby už jedině VLC a na Androida MX Player. Km už nechci ani vidět.

Igor Ďurček

26. 3. 2014, 17:39

Neviem teda ale nezobrazoval mi spravne titulky a to som ich skusal prepnut na UTF-8 a CP-1250…neviem v com je problem ked MX player s tym nema problem ani VLC… inak je to slusny prehravac a hlavne bez reklam….ale dokedy bez reklam… :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim