reklama

Nové konferenční stolky s Androidem začnou dobývat USA

Nové konferenční stolky s Androidem začnou dobývat USA
2014-03-04T13:00:23+01:00
• 4. 3. 2014

Projekt PixelSense od společnosti Microsoft můžete znát pod dřívějším označením Surface, kde se platforma Windows dostala do konferenčních stolků s dotykovým displejem od společnosti Ideum (zajištění designu) a 3M (zajištění technologií). V tomto roce obě firmy slibují, že zcela totožná zařízení se dočkají podpory systému Android.

Ideum 3M (1)

Tablety obrovských rozměrů v podobě konferenčních stolků mají zaujmout především provozovatele restaurací, kaváren, barů, hotelů, dětská muzea, nemocnice nebo školy. Dvě dostupné verze jsou rozlišeny 32 a 46palcovou úhlopříčkou displeje s Full HD rozlišením. Panel se 60 dotykovými body pohání čtyřjádrový procesor Core i7 od Intelu taktovaný na 3,7 GHz, 16GB operační paměť RAM spolu s 500GB interní pamětí.

Ideum 3M (2) Ideum 3M (3)

V současné době softwarovou výbavu zajišťuje Windows 8, který později bude doplněn o zmiňovaný Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Jejich výroba bude probíhat ve Spojených státech, kam prvně také přijdou na trh za cenu začínající na hranici 6 950 dolarů (tj. v přepočtu 137 853 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení).

Zdroj: talkandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim