reklama

Google představil Photowall pro sdílení galerií na Chromecastu

Google představil Photowall pro sdílení galerií na Chromecastu
2014-03-24T19:55:44+01:00
• 24. 3. 2014

Nedávno jsme vám přinesli videorecenzi na Google Chromecast a představili jsme první aplikace s přímou podporou. Nyní se tento produkt dočkává další funkcionality. Díky službě Photowall z dílen Googlu máte nyní možnost proměnit vaši televizi v interaktivní fotorámeček.

screen-shot-2014-03-24-at-10-08-37-am

Nová služba umožňuje uživatelům posílat fotografie z jejich zařízení právě do Chromecastu. K dispozici máte také jednoduché editační nástroje díky kterým můžete po fotografiích čmárat různými barvičkami či dělat poznámky. Photowall také umí vygenerovat video montáž na YouTube z vašich fotek. 

Novinka je také dostupná pro Android a iOS. Pokud bude chtít někdo přidat další fotky z jeho zařízení včetně počítače do těch prezentovaných, lze mimo aplikaci použít webové rozhraní.

logo-app Photowall for Chromecast Google Creative Lab Zdarma ANDROID

Google touto službou tak rozšiřuje funkčnosti samotného Chromecastu a vylepšuje prezentaci vašich fotek například vašim přátelům. Službu hledejte na těchto stránkách

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim