reklama

Frequency: Zjistěte, kolik času trávíte s aplikacemi android

Frequency: Zjistěte, kolik času trávíte s aplikacemi [android]
2014-03-20T07:38:27+02:00
• 20. 3. 2014

Dokážete si představit, kolik času už jste promrhali se všemi aplikacemi, které máte nainstalovány ve svých zařízeních s Androidem? Že ne? Právě pro vás je určena nová aplikace Frequency, která veškerý čas strávený s vaším telefonem či tabletem spočítá za vás.

frequency

Ať už sledujete videa, hrajete hry nebo třeba čtete naše články v aplikaci Dotekománie, Frequency si vše poctivě zaznamenává a při každém spuštění vám podá relevantní informace o využívání všech aplikací. Nasbíraná data si navíc můžete filtrovat podle času. Snadno tak zjistíte, jak dlouho jste s danou aplikací strávili poslední měsíc nebo týden.

frequency_sort

Frequency si z Obchodu Play můžete stáhnout zdarma, počítejte však s omezením v podobě nutnosti aplikaci po každém restartu zařízení manuálně spouštět. Placená verze Frequency Pro za necelých 20 Kč se umí spouštět automaticky, navíc nabízí možnost změnit si přesnost měření.

logo-app Frequency: App Usage Tracking Appuccino LLC Zdarma ANDROID

logo-app Frequency Pro Appuccino LLC 0,99 US$ ANDROID

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim