reklama

Dotekománie doporučuje #32 – ezNETscan+

Dotekománie doporučuje #32 – ezNETscan+
2014-03-10T20:02:16+02:00
• 1. 3. 2014

Vyladit umístění Wi-Fi routeru není v dnešním zahlceném prostředí nic lehkého a v případě, že chcete mít dostatečně silný signál nelze umístit router jen tak někam. Dnešní výběr aplikace potěší především uživatele, kteří se o tuto problématiku zajímají nebo jen chtějí vyhledávat okolní sítě podle síly signálu.

unnamed_result

 

ezNetScan je nástroj, který vám umožní spousty funkcí, které jsou užitečné hlavně pro uživatele se znalostmi sítí, to však neznamená, že jej nevyužije uživatel bez těchto znalostí. V takových případech se hodí i jen pro zjišťování síly okolního Wi-Fi signálu.

 unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Jakmile je uživatel připojený k jakékoliv Wi-Fi, aplikace nabízí spousty informací, které se dají zjistit. Nabízí základní funkce, jako je třeba zobrazení přiřazené IP adresy. Dále nabízí zobrazení přístrojů, které jsou k síti připojeny a navíc u každého zobrazeného uvidíte typ síťové karty nebo rovnou název.

 unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result unnamed (6)_result

Ke všem těmto informacím, které aplikace zobrazí, patří i stav sítě, kde je zobrazeno jméno sítě, maximální rychlost a aktuální síla signálu v dBm. Stav TCP/IP zobrazí např. DNS adresy, IP brány a masku sítě. Autoři nezapomněli ani na zobrazení informací o zabezpečení a kanálu, na kterém je Wi-Fi signál vysílán.

 

ezNetScan je nabízen ve dvou verzích, verze zdarma naprosto dostačuje pro nenáročné uživatele. Placená verze nabízí několik pokročilých funkcí navíc a je bez reklamy.

logo-app ezNetScan+ VRSSPL 1,84 US$ ANDROID logo-app ezNetScan VRSSPL Zdarma ANDROID

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim