reklama

Huawei Ascend D3: nové osmijádro na dohled

Huawei Ascend D3: nové osmijádro na dohled
2014-02-14T09:00:27+02:00
• 14. 2. 2014

Už na přelomu února a března startuje další ročník veletrhu Mobile World Congress v Barceloně, kde výrobci každoročně představují všechna důležitá zařízení pro následujících 12 měsíců. Společnost Huawei zde chystá odhalit do produktové řady Ascend model P7 a také zřejmě neočekávanou novinku s přívlastkem D3.

Huawei

Od čínského výrobce můžeme samozřejmě očekávat více zařízení, kromě výše zmíněných. Nicméně větší pozornost si obvykle zaslouží něčím ozvláštněné modely. V případě Ascendu P7 půjde o propracovaný design do detailů, kdežto Ascend D3 zaujme jedním z nejvyšších výkonů. To zajistí osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 920 z vlastní dílny, dosahující až na frekvenci 1,8 GHz.

Hardwarový prvek bude postaven na architektuře big.LITTLE, který kombinuje čtyři výkonná jádra Cortex-A9 společně se čtyřmi úspornými jádry Cortex-A7. S přítomností všech osmi jader Cortex-A15 nelze příliš počítat. Nakonec ostatní uniklé specifikace uzavírá 5palcový displej s HD rozlišením, 16megapixelový fotoaparát a tělo s přivětivou tloušťkou 6,3 mm.

Huawei Ascend D3

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim