reklama

Huawei Ascend D3: nové osmijádro na dohled

Huawei Ascend D3: nové osmijádro na dohled
2014-02-14T09:00:27+02:00
• 14. 2. 2014

Už na přelomu února a března startuje další ročník veletrhu Mobile World Congress v Barceloně, kde výrobci každoročně představují všechna důležitá zařízení pro následujících 12 měsíců. Společnost Huawei zde chystá odhalit do produktové řady Ascend model P7 a také zřejmě neočekávanou novinku s přívlastkem D3.

Huawei

Od čínského výrobce můžeme samozřejmě očekávat více zařízení, kromě výše zmíněných. Nicméně větší pozornost si obvykle zaslouží něčím ozvláštněné modely. V případě Ascendu P7 půjde o propracovaný design do detailů, kdežto Ascend D3 zaujme jedním z nejvyšších výkonů. To zajistí osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 920 z vlastní dílny, dosahující až na frekvenci 1,8 GHz.

Hardwarový prvek bude postaven na architektuře big.LITTLE, který kombinuje čtyři výkonná jádra Cortex-A9 společně se čtyřmi úspornými jádry Cortex-A7. S přítomností všech osmi jader Cortex-A15 nelze příliš počítat. Nakonec ostatní uniklé specifikace uzavírá 5palcový displej s HD rozlišením, 16megapixelový fotoaparát a tělo s přivětivou tloušťkou 6,3 mm.

Huawei Ascend D3

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim