reklama

GoClever rozšiřuje řadu o model Insignia 5X

GoClever rozšiřuje řadu o model Insignia 5X
2014-02-06T11:00:17+01:00
• 6. 2. 2014

Na českém trhu v dohledné době společnost GoClever představí další novinku, tentokrát v podobě chytrého telefonu s názvem Insignia 5X. Známý výrobce mobilních zařízení, která jsou především význačná solidní výbavou za odpovídající cenu, překvapí řadou uzpůsobení k obrazu každého uživatele, počínaje kapacitou baterie až po barevnou kombinaci.

GoClever Insignia 5X (2)

Přední část vyplňuje 5palcový IPS displej s Full HD rozlišením společně s 2megapixelovou kamerkou pro videohovory. Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Cortex-A7 taktovaný na 1,5 GHz, grafický čip SGX544, 1GB operační paměť RAM a 4GB interní paměť, kterou dále rozšíříte vložením paměťové microSD karty.

Zadní část nese 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Ostatní specifikace zahrnují podporu dual-SIM, WiFi, Bluetooth nebo FM rádio. Výbavu uzavírá operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Prodejní balení obsahuje dva druhy baterií (2 000/4 000 mAh), kde jej doplňují dva zadní kryty odlišné svou velikostí.

GoClever Insignia 5X (3)

V samostatném prodeji se také objeví barevné rámečky, kterými doladíte zařízení dostupné ve třech barevných provedení – zlaté, fialové, tmavě červené. Nakonec prodejní cena vystoupí na hranici 5 990 Kč včetně DPH.

GoClever Insignia 5X (1) GoClever Insignia 5X

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim