reklama

Xiaomi připravuje vylepšený Hongmi 1S

Xiaomi připravuje vylepšený Hongmi 1S
2014-01-20T10:15:47+00:00
• 20. 1. 2014
Thumbnail

Nezávratně rychle rostoucí společnost vycházející z ideálů kalifornské společnosti Apple, Xiaomi, nezapomíná na svého zástupce do střední třídy chytrých telefonů, o které je velký zájem po celém světě. Čínský výrobce chystá rozšířit svoji nabídku zařízení o jeden nový přírůstek, a to s názvem Hongmi 1S. Vysoká prodejní čísla by měla následně plynout i z tohoto segmentu mobilního trhu.

Xiaomi Hongmi 1S

V případě Hongmi 1S má jít o nejlevnější zařízení v portfoliu firmy, o čemž vypovídá předpokládaná prodejní cena ve výši 799 jüanů (tj. v přepočtu 2 679 Kč bez daně a dalších poplatků). Za tuto cenu lze očekávat čtyřjádrový procesor MT6588 od Mediateku, grafický čip Mali 450 anebo displej s HD rozlišením. Po jeho uvedení na mobilní trh zároveň přijde nástupce původního Hongmi, tentokrát s pořadovým číslem dva.

Vývoj modelu Hongmi 2 má probíhat ve stejné časové rovině s Hongmi 1S. Nicméně Hongmi 2 se bude moct pochlubit osmijádrovým procesorem, což bude mít menší odraz na ceně, která povyskočí na 999 jüanů (tj. v přepočtu 3 350 Kč). Závěrem si povšimněte velmi podobného systému označení, jaké najdeme u iPhonu. Jejich oficiální představení lze očekávat během jara.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit