reklama

Xiaomi připravuje vylepšený Hongmi 1S

Xiaomi připravuje vylepšený Hongmi 1S
2014-01-20T10:15:47+01:00
• 20. 1. 2014

Nezávratně rychle rostoucí společnost vycházející z ideálů kalifornské společnosti Apple, Xiaomi, nezapomíná na svého zástupce do střední třídy chytrých telefonů, o které je velký zájem po celém světě. Čínský výrobce chystá rozšířit svoji nabídku zařízení o jeden nový přírůstek, a to s názvem Hongmi 1S. Vysoká prodejní čísla by měla následně plynout i z tohoto segmentu mobilního trhu.

Xiaomi Hongmi 1S

V případě Hongmi 1S má jít o nejlevnější zařízení v portfoliu firmy, o čemž vypovídá předpokládaná prodejní cena ve výši 799 jüanů (tj. v přepočtu 2 679 Kč bez daně a dalších poplatků). Za tuto cenu lze očekávat čtyřjádrový procesor MT6588 od Mediateku, grafický čip Mali 450 anebo displej s HD rozlišením. Po jeho uvedení na mobilní trh zároveň přijde nástupce původního Hongmi, tentokrát s pořadovým číslem dva.

Vývoj modelu Hongmi 2 má probíhat ve stejné časové rovině s Hongmi 1S. Nicméně Hongmi 2 se bude moct pochlubit osmijádrovým procesorem, což bude mít menší odraz na ceně, která povyskočí na 999 jüanů (tj. v přepočtu 3 350 Kč). Závěrem si povšimněte velmi podobného systému označení, jaké najdeme u iPhonu. Jejich oficiální představení lze očekávat během jara.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim