reklama

Sony potichu představilo multimediální systém do auta v čele s vaším telefonem

Sony potichu představilo multimediální systém do auta v čele s vaším telefonem
2014-01-09T06:47:00+01:00
• 9. 1. 2014
2

Sony mělo svoji tiskovou konferenci v pondělí v podvečer. Na ní  z mobilního segmentu představili Xperia Z1 Compact a Z1s. O novém multimediálním systému do automobilů se ale nezmínili. Celý systém do auta má označení XSP-N1BT a dalo by se říct, že se jedná o takový dok integrovaný v těle auta.

nexusae0_XSP-N1BT_Angle_with_Xperia_Blue_MED-size-900-80_thumb1

Představená novinka je možná spárovat Bluetoothem a NFC. Bluetooth lze také využití pro pouštění hudby a nebo i rádia v reproduktorech automobilu. Kolébka pro uchycení zařízení je nastavitelná, takže nebude problém dok osadit i jiným telefonem než na obrázku, a třeba i jiné značky.

K dispozici je také nabíjení přes microUSB, nebo je dokonce integrován standard Qi pro bezdrátové nabíjení. To ale prozatím nepodporuje žádný model od Sony, což je trochu zvláštní. Příští vlajková loď snad tuto technologii využije. Multimediální systém XSP-N1BT dorazí na trh v květnu za cenu 250 dolarů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Zdeněk Műller

9. 1. 2014, 22:56

….ale 5tisíc?!

No konečně to někoho napadlo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim