reklama

RoboCop v Obchodě Play

RoboCop v Obchodě Play
2014-01-17T08:30:01+01:00
• 17. 1. 2014

Pokud patříte mezi fanoušky her dělaných dle filmů, neměla by vám uniknout tato informace. V obchodě Google Play se objevila nová hra na motivy filmu RoboCop. Jedná se o oficiální titul, proto bychom měli očekávat podobné či naprosto stejné dění jako ve filmu.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

Ve hře zaujmete pozici hlavního hrdiny, tedy Robocopa, v roce 2028. Vaším hlavním úkolem bude se většinou prostřílet ulicemi v Detroitu, které jsou zaplněny mnoha zločinci.  Jako hráč získáte možnosti vylepšování zbraní, vizor jako robot, osvobozovat rukojmí apod. Hra je ke stažení zdarma, což znamená, že se z vývojářů nestali charitativní dobrovolníci, ale musíme očekávat in-app nákupy.

Dle obrázků vypadá grafika propracovaně a jistě stojí za vyzkoušení.

logo-app RoboCop™ Glu Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim