reklama

ION představil kazetový audio adaptér s Bluetooth

ION představil kazetový audio adaptér s Bluetooth
2014-01-13T06:30:59+01:00
• 13. 1. 2014

Bohatou nabídku různých příslušenství rozšířil americký výrobce s názvem ION o jedno velmi povedené příslušenství. Novinka nese jméno Cassette Adapter Bluetooth. Jak už možná název mnohým napovídá, bude především zaměřena na řidiče, kteří doposud ve svém automobilu využívají kazetový audio systém pro poslech hudby.

ION Cassette Adapter Bluetooth

Na první pohled nijak zvláštně vypadající MC audiokazeta v sobě skrývá velkou dávkou uživatelský využitelných funkcí. Kazetu po vložení do autorádia můžete skrze technologii Bluetooth spárovat s vašim chytrým zařízení a z něj si nejen přehrávat hudbu. V případě přerušení telefonním hovorem, máte možnost adaptér využít i jako hands-free.

Dodávaným USB kabelem lze kazetu dobíjet, přičemž její baterie vám vystačí až na 6 hodin přehrávání. Kdy toto zařízení přijde na trh do volného prodeje a za jakou cenu, prozatím společnost ION neoznámila. Nicméně cenovka se dá odhadovat v řádech pár stovek korun.

Zdroje: craziestgadgets.com, ionaudio.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim