reklama

Google Play Services získává aktualizaci

Google Play Services získává aktualizaci
2014-01-10T07:30:28+01:00
• 10. 1. 2014

Aktualizace Google Play Services je jedním ze způsobů, jak vylepšit některé funkce systému Android. Z minulosti můžeme zmínit například přidání funkcionality pro nativní aplikaci Galerie, kde jsme se dočkali nového režimu pro prohlížení fotografií PhotoSphere. Nyní Google Play Services získává další výraznou aktualizaci na verzi 4.1.

Google-Play-services-Apktablets.com-

Nová verze je více zaměřena na vývojáře, ale přijdou si na své i běžní uživatelé. V první řadě zde máme developer preview nového Google Drive API, které umožňuje čtení a zápis souborů do úložiště – offline i online. Součástí jsou také nové komponenty pro výběr souboru nebo dialog pro ukládání.

S verzí 4.1 přichází nové funkce v rámci Google Mobile Ads SDK, kde najdeme DoubleClick for Publishers, DoubleClick Ad Exchange a Search Ads for Mobile Apps. Vše se týká nového typu reklam a lze použít i API pro lokalizování uživatele, což by mělo nabídnout možnost lepšího cílení.

Došlo na vylepšení u multiplayeru pro Play Games, kde jsou k dispozici taktéž nové prvky nebo dialogy. Uživatelé, kteří mají zapnutou lokalizaci na nejvyšší možnou úroveň by měli zaznamenat menší spotřebování energie, ale zatím to nemáme zcela potvrzeno.

05_acl-one-person

Na své si přijdou i uživatelé sociální sítě Google+. Google vylepšil sdílení, kde je nyní k dispozic upravené auto-doplňování.

logo-app Služby Google Play Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – mediafire.com

Zdroje: android-developers.blogspot.cz, plus.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim