reklama

Geeksphone Revolution: první uniklý snímek dual-bootu

Geeksphone Revolution: první uniklý snímek dual-bootu
2014-01-21T10:00:55+02:00
• 21. 1. 2014

Doposud známý výrobce chytrých telefonů se systémem Firefox OS momentálně připravuje další zařízení do svého portfolia, jehož oficiální snímek začal kolovat po internetu. Španělská společnost Geeksphone chystá v tomto roce představit telefon s názvem Revolution, který překvapí jak nadprůměrnou výbavou, tak budoucí majitelé budou mít v základu na výběr ze dvou platforem.

Geeksphone Revolution

Plánovaná novinka nesoucí název Revolution se dočká 4,7palcového IPS displeje s QHD rozlišením 540 × 960 pixelů. Hardwarovou stránku zajistí dvoujádrový procesor Atom Z2560 od Intelu taktovaný na 1,6 GHz. Zadní část by měla vyplňovat baterie o velikosti 2 000 mAh společně s 8megapixelovým senzorem fotoaparátu.

Telefony s platformou Firefox OS jsou význačné slabšími prvky, což zde můžeme konečně zpozorovat menší posun kupředu. Uživatelé v úvodním bootu dostanou na výběr ze dvou systému, a to nově z Androidu a samozřejmě zaběhnutého Firefoxu OS. Nakonec velkou neznámou je datum oficiálního představení na mobilní trh, i když se v následném prodeji mají objevit dvě barevné varianty – černá, bílá.

Zdroj: mobilegeeks.de

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat