reklama

Další generace iPhonu – nový název a první náznaky specifikací

Další generace iPhonu – nový název a první náznaky specifikací
2014-01-10T10:15:00+01:00
• 10. 1. 2014

V minulém roce jsme přivítali dva nové modely řady iPhone od Applu. Nejvybavenější model nese označení 5s a jeho největší výhodou je první 64bitový procesor. Už jen tato změna zapříčinila rozmach podobných technologií i u platformy Android.

V tuto chvíli se začíná spekulovat o nástupci, který se objeví až za několik měsíců. V první řadě bychom měli očekávat změnu názvu. Místo označení iPhone 6 se možná objeví jméno iPhone Air. Kromě toho se údajně podařilo vyfotit první součást nového modelu, jak můžete vidět níže.

Apple-iPhone-6-frame-rumor

S touto fotografií má souviset i tloušťka zařízení, která by měla být pouhých 6 milimetrů. Kromě toho by měla být úhlopříčka displeje 4,7 palce.

Ačkoliv se spekuluje o větším modelu, tak tyto informace spíše považujeme za předčasné a nevypadají moc důvěryhodně. Mimo to se ale objevuje celkem reálnější zpráva o samotném fotoaparátu. Mělo by se jednat stále o 8MPx senzor. Apple údajně nechce zakomponovat větší rozlišení.

Jeho hlavním cílem má být vylepšení optiky, aby přinesl vyšší kvalitu výsledných fotografií. Měli bychom se dočkat i vylepšené optické stabilizace. Samozřejmě se během roku budou objevovat další zaručené a potvrzené specifikace a informace, ale nezbývá nám nic jiného, než jen čekat.

Zdroje: unwiredview.com, technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim