reklama

Windows Phone nedostane BlackBerry Messenger

Windows Phone nedostane BlackBerry Messenger
2014-01-21T13:00:09+01:00
• 21. 1. 2014

Ačkoliv BlackBerry v těchto chvílích připravuje bezpečnostní službu BES (BlackBerry Enterprise Server) pro platformu Windows Phone,  zároveň přináší špatnou zprávu pro ty, kteří po nabídnutí oblíbené komunikační služby BBM (BlackBerry Messenger) pro systém Android s iOS doufali v příchod i do třetího největšího ekosystému na trhu.

BBM

Jasné vysvětlení přinesl generální ředitel vývoje BBM Business, podle něhož uvolnili aplikaci pro systém Android s iOS díky vysokému počtu uživatelů, kteří si ji mohli ve velkém počtu stáhnout a nainstalovat. V případě Windows Phone nadále zůstávají skeptičtí, protože nedostatek uživatelů by jim nepřinesl takový užitek, jako od první zmiňované dvojice.

Obchod Windows Phone Store dlouho čekal na oblíbené aplikace, jako je například Instagram nebo WhatsApp, a u BBM to nemusí zrovna vypadat ve stejném duchu, pokud počet nových uživatelů nadále poroste svižným tempem.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim