reklama

Windows Phone Store má přes 200 000 aplikací, tvrdí Microsoft

Windows Phone Store má přes 200 000 aplikací, tvrdí Microsoft
2013-12-18T12:00:23+01:00
• 18. 12. 2013

Neoblibu platformy Windows Phone u převážné většiny uživatelů chytrých telefonů, ze které rovněž plyne neutichající neúspěch, plánuje společnost Microsoft již v příštím roce napravit. Ještě před tím nově vydaná zpráva určená vývojářům poodkrývá přesnější čísla kolem prodejů a množství aplikací v obchodě Windows Phone Store.

wps

Microsoft se netají až kritickým množstvím aplikací v obchodě, jak jej sami označili. Nicméně tuto pověstnou mezeru hodlá již v průběhu příštího roku zcela vyplnit prozatím upřesněným způsobem. Redmondský gigant v nejnovější zveřejněné zprávě zmínil, že denní transakce přesáhly 12timilionovou hranici a uživatelé mají k dispozici přes 200 tisíc aplikací. Každopádně k bližšímu upřesnění nedošlo, čili z části může jít i o různé aplikace, které jsou spíše ke škodě nežli užitku.

K dnešnímu dni společnost údajně spolupracuje s celkem 51 mobilními operátory z 31 zemí, kde všechny chytré telefony na Windows Phone mají napojené transakce z obchodu na vlastní vyúčtování za mobilní služby. Nakonec spotřebitelé se 100 miliony dolarů na účtě (tj. v přepočtu 2,01 miliard Kč) mohou vynaložit prostředky  na nákup aplikací a dodatečných balíčků.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim