reklama

Nokia BH-121: nový NFC headset ve stylu Lumia

Nokia BH-121: nový NFC headset ve stylu Lumia
2013-12-11T11:00:07+01:00
• 11. 12. 2013

Velice chytrý doplněk k vašemu telefonu představila finská Nokia, která zřejmě chce svým zastáncům ušetřit vytahování zařízení z kapsy během poslechu hudby. Jeho konstrukce může většině z vás připomínat hudební přehrávač iPod Shuffle od kalifornského Applu, a to včetně dostupných barevných variant, které jsou celkem čtyři.

Nokia BH-121

Základová stanice pro sluchátka s označením BH – 121 dosahuje minimálních rozměrů, což přesněji znamená 39 x 39 x 12 mm. Tělo disponuje klipem pro zachycení na oděv, 3,5mm jackem na sluchátka, tlačítky pro ovládání hovorů, přehrávaní hudby a regulací hlasitosti. Pro spárování zařízení slouží Bluetooth nebo NFC technologie, které navíc doprovází pokročilé funkce HFP/HSP anebo A2DP/AVRCP profily.

Ačkoliv není udána přesná výdrž tohoto příslušenství, tak ji lze sledovat přes LED indikátor či přímo v telefonu přes aplikaci Live Tile. Barevné sladění výrobce vyřešil výrobou v totožném provedení, jako jsou telefony Lumia, čili modré, červené, černé a žluté. Prodejní cena BH – 121 začíná na 39 eurech (tj. v přepočtu 1 070 Kč bez daně a dalších poplatků), přičemž součástí balení jsou také in-ear sluchátka typu WH – 208.

BH-121 Nokia BH-121 - sluchátka

Zdroj: conversations.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim