Moto Maker v „tištěné podobě“ video

Moto Maker v „tištěné podobě“ [video]
2013-12-20T10:00:08+02:00
• 20. 12. 2013

Motorola představila novou reklamu na svůj telefon Moto X a jeho možnosti přizpůsobení v rámci Moto Makeru. Moto Maker je webová stránka, kde si lze přizpůsobit smartphone Moto X – barvy konstrukce, materiál nebo i vlastní text na zádech mobilu. Již v lednu se objeví v časopisu Wired netradiční reklama, která přiblíží tyto možnosti.

Celostránková reklama v časopise obsahuje sadu tlačítek s barvami, které po stisku změní zabarvení telefonu. O celou funkčnost se starají LED diody, baterie a daná tlačítka. Technologické společnosti většinou v dnešní době inzerují na internetu, Motorola se chce ale touto reklamou zacílit na technicky zdatnější čtenáře časopisu Wired v Chicagu a New Yorku.

Prodejní čísla Moto X nejsou oslňující, ale na druhou stranu jsou do určité míry pochopitelná. V poslední době se zaměřuje pozornost na levnější model Moto G, který má nakročeno k celosvětovému úspěchu, ale vše záleží na dostupnosti. Zatím je k dispozici jen na některých trzích.

Zdroj: pocket-lint.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat