reklama

Huawei si zaregistroval značku PhoPad

Huawei si zaregistroval značku PhoPad
2013-12-09T12:30:58+00:00
• 9. 12. 2013
Thumbnail

Čínská společnost Huawei pravděpodobně připravuje další nové zařízení, jehož rozměry se blíží spíše tabletu než chytrému telefonu. Nasvědčuje tomu provedená registrace označení, která byla odtajněná ve Spojených státech, což může především znamenat jeho představení na chystaném veletrhu CES v Las Vegas, který začíná už začátkem nového roku.

huawei-logo

Jedním z prozatím neohlášených zařízení může být model Huawei PhoPad, jelikož právě název PhoPad si výrobce nechal zaregistrovat u amerického úřadu. Mohlo by se tak jednat o další přírůstek vedle 6,1palcového Ascendu Mate uvedeného právě na loňském veletrhu CES, ale také lze očekávat konkurenta pro Asus Padfone honosícího se dokonce 7palcovým displejem nebo připravovanou Xperia Z Ultra od Sony s 6,4palcovým displejem.

Huawei PhoPad

Z výpisu u USPTO (United States Patent and Trademark Office) vyplývá, že jej výrobce bude využívat u mobilního telefonu a tabletového počítače. Zajímavostí na závěr je zmínění označení PhoPad v jednom příspěvku od Martina Anderssona na sociální síti Google+, a to 7. ledna 2013 u fotografie s Ascendem Mate.

Huawei Google+

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit