reklama

Gresso Radical R1: první chytrý telefon s titanem

Gresso Radical R1: první chytrý telefon s titanem
2013-12-26T08:42:59+02:00
• 26. 12. 2013

Po boku Vertu si své místo jednoznačně zaslouží také výrobce luxusních chytrých telefonů známý pod značkou Gresso. Jejich nejnovější model Radical R1 přijde na mobilní trh v limitovaném počtu 990 kusů a spíše než stránku s bližšími specifikacemi bude potencionální zákazníky zajímat použitý materiál.

Gresso Radical R1

Jednolité hliníkové tělo o rozměrech 138 x 69 x 12 mm má titanové prvky doplněné o ručně leštěné logo a speciálně zabarvené sklo Gorilla Glass. Vyšší třídu neurčují lepší hardwarové prvky, nýbrž zadní logo vyráběné navíc z několika druhů zlata s cenovkou od 500 dolarů (tj. 10 087 Kč).

Základní specifikace zahrnují 4,5palcový displej s qHD rozlišením a hustotou pixelů 245 ppi, čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 Ghz, 36GB vnitřní paměť na uživatelská data, 8megapixelový fotoaparát, Android 4.1.2 Jelly Bean nebo překvapivé také funkce dual-SIM. Prodejní cena základního modelu začne na 1 800 dolarech (tj. 36 313 Kč bez daně a dalších poplatků) s tím, že oficiální představení proběhne na veletrhu CES v Las Vegas.

Gresso Radical R1 - přední část Gresso Radical R1 - zadní část

Zdroje: phonearena.com, gresso.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat