reklama

Google+ pro Android – nejen „velmi důležité“ novinky

Google+ pro Android – nejen „velmi důležité“ novinky
2013-12-12T20:30:37+01:00
• 12. 12. 2013

Google+ pro Android se dočkal nových funkcí ještě před Vánocemi. Bohužel ne každá z nich je potřebná nebo užitečná, ale některé vás mohou potěšit.

Začneme jednou zajímavostí, kterou maximálně použijete tehdy, když se budete chtít pochlubit aplikací, nebo sociální sítí. Když nyní budete prohlížet nějakou fotografii a zatřepete se smartphonem, začne na fotografii sněžit.

Důležitější novinka se týká vyhledávání, kde nyní budete mít na výběr z více možností. Jak vidíte na snímku níže, můžete své výsledky lépe třídit.

2search-results

Notifikace nezůstaly stranou a dochází ke změně, kdo vás může vyrušit. Nově si třeba nastavíte, že jen aktivita jednoho kruhu se bude projevovat ve vašich notifikací na smartphonu, když budou v nějaké interakci s vámi. Zbylé notifikace se zobrazí v notifikačním panelu v aplikaci, ale mobil vás na ně neupozorní.

3notifications

Pokud jste chtěli najít nový a neokoukaný obsah, museli jste si jej vyhledat, nebo jste se podívali do záložky „O čem se mluví“. Nově budete mít více možností na procházení a hledání dalšího obsahu.

4topics

Poslední novinka se skrývá. Jakmile dáte něčemu +1, prý uvidíte něco roztomilého nebo pěkného.

logo-app Google+ Google LLC Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim