reklama

Geeksphone Revolution: půjde o skutečnou revoluci?

Geeksphone Revolution: půjde o skutečnou revoluci?
2013-12-23T10:00:47+02:00
• 23. 12. 2013

Jestliže pozorujete dění kolem vyvíjeného systému Firefox pro chytré telefony, tak vám zajisté nemohly uniknout první přírůstky se zmiňovanou platformou od společnosti GeeksPhone. Tento malý výrobce ze Španělska chystá další zařízeni a to tentokrát nesoucí název Revolution, které mile překvapí svými parametry v porovnání s jinými modely se systémem od Mozilly.

Mozilla Firefox OS

GeeksPhone Revolution do čela dostane 4,7palcový IPS displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Vnitřní část vyplňuje dvoujádrový procesor Atom Z2560 s frekvencí 1,6 Ghz nebo baterie o velikosti 2000 mAh. Vzadu uživatelé najdou 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

Zajímavostí je, že zařízení poběží jak s Androidem od Googlu, tak s Firefoxem od Mozilly. Mezi oběma systémy bude možné přecházet bez možnosti ztráty záruky. Jak bude tato funkce fungovat se dozvíme příští měsíc, kdy přejde do oficiálního prodeje za doposud neznámou cenu.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat