reklama

Chromecast získává podporu dalších aplikací

Chromecast získává podporu dalších aplikací
2013-12-11T09:30:06+02:00
• 11. 12. 2013

Majitelé Chromecastu se mohou těšit na dávku nových aplikací. Google včera oznámil, že Chromecast bude podporovat 10 nových aplikací.

V následujících dnech se tak mohuo uživatelé těšit na podporu aplikací, jako je VEVO, Red Bull.TV, Songza, PostTV, Viki, Revision 3 a BeyondPod. Zajímavější pak je nová podpora aplikací služeb pro Plex, Avia a RealPlayer Cloud. Uživatelé, kteří mají nějaký obsah v těchto službách, mohou tedy využívat Chromecast k jeho prohlížení. Ani nadále však Chromecast neumožňuje streamovat obsah přímo z vašeho zařízení do televizoru.

services 1services 2

Část aplikací je již nyní dostupná. Na spuštění zbylých služeb si budou muset majitelé počkat do konce týdne. Bohužel musím zklamat majitele Chromecastu v České republice. Některé služby nejsou v naší krajině dostupné. Zatím ani nevíme, jak dlouho bude trvat, než se u nás další služby zpřístupní.

Zdroj: technobuffalo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat